کاهش گروه با اجرای طرح طبقه بندی مشاغل

 با عرض سلام و احترام ! بنده کارشناس بازرگانی یک شرکت دولتی هستم . با اجرای طرح طبقه بندی مشاغل گروه فردی من از 14 به 12 کاهش یافت ولی مبلغی مابه التفاوت به حقوقم اضافه شد و الان در حال تحصیل ارشد مدیریت مالی هستم . سوال من اینه چرا که گروه من کم شده و دوم اینکه پرسیدم مدرک هیچ تاثیری در ارتقاء ندارم و گروه  منو بالاتر نمیبره فقط سابقه باعث افزایش گروه میشه ؟ آیا این صحیح است و مدرک ارشد من بی تاثیر خواهد بود ؟
با تشکر ؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم گروه‌بندی در طرحهای طبقه بندی مختلف و یا در کارگاه هایی که اصلاً طبقه بندی مشاغل ندارند با یکدیگر تفاوت دارد و اینکه گروه شما کم شده یا نه صرفاً باید در همان طبقه بندی که هستید بررسی شود نه اینکه از حالت عدم اجرای  طرح طبقه بندی مشاغل به حالت اجرایی آن بیاید . مهم این است که نباید مبلغ حقوق تان در مجموع کم شود. اما در مورد مدرک تحصیلی باید بگویم در صورتی که مدرک تحصیلی تان متناسب  با شغل مورد نظر باشد یکی از آیتم‌های امتیاز دهی در تمامی طرح‌های  طبقه بندی مشاغل است و نمی‌تواند بی‌تاثیر باشد و امتیاز خاص خودش را دارد که در مجموع باعث افزایش امتیاز شما باور در نتیجه افزایش گروه شما خواهد شد.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر