کاهش گروه با اجرای طرح طبقه بندی مشاغل

 با عرض سلام و احترام ! بنده کارشناس بازرگانی یک شرکت دولتی هستم . با اجرای طرح طبقه بندی مشاغل گروه فردی من از 14 به 12 کاهش یافت ولی مبلغی مابه التفاوت به حقوقم اضافه شد و الان در حال تحصیل ارشد مدیریت مالی هستم . سوال من اینه چرا که گروه من کم شده و دوم اینکه پرسیدم مدرک هیچ تاثیری در ارتقاء ندارم و گروه  منو بالاتر نمیبره فقط سابقه باعث افزایش گروه میشه ؟ آیا این صحیح است و مدرک ارشد من بی تاثیر خواهد بود ؟
با تشکر ؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم گروه‌بندی در طرحهای طبقه بندی مختلف و یا در کارگاه هایی که اصلاً طبقه بندی مشاغل ندارند با یکدیگر تفاوت دارد و اینکه گروه شما کم شده یا نه صرفاً باید در همان طبقه بندی که هستید بررسی شود نه اینکه از حالت عدم اجرای  طرح طبقه بندی مشاغل به حالت اجرایی آن بیاید . مهم این است که نباید مبلغ حقوق تان در مجموع کم شود. اما در مورد مدرک تحصیلی باید بگویم در صورتی که مدرک تحصیلی تان متناسب  با شغل مورد نظر باشد یکی از آیتم‌های امتیاز دهی در تمامی طرح‌های  طبقه بندی مشاغل است و نمی‌تواند بی‌تاثیر باشد و امتیاز خاص خودش را دارد که در مجموع باعث افزایش امتیاز شما باور در نتیجه افزایش گروه شما خواهد شد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر