آیا با داشتن کد کارفرمایی می توان حق بیمه پرداخت کرد؟

 سلام خسته نباشی! ببخشید بنده کد کارفرمایی یک نانوایی داشتم ولی برای کارفرمایی خودم واریز نمی‌کردم .آمدم در یک کارگاه به عنوان یک کارگر ساده مشغول بکار شدم . حالا بعد از دو سال صاحب کارگاه میگه من میخواستم بیمه ات کنم ولی چون کد کارفرمایی داری نتوانستم بیمه ات کنم .آیا من میتوانم شکایت علیه این صاحب کارگاه کنم که شاهد هم دارم که گفته بود دستی بهت میدمش که خودت واریز کنی بیمه را ولی نداد.من 24 ساعت هم نگهبانی هم  کار با حقوق 2500 از 2/4/98 کار کردم. تور رو خدا حالا باید چکار کنم ؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که  می‌توانید علیه صاحب کارگاه شکایت کنید  و رای بگیرید . البته ایرادی که ایشان گفتند درست بوده است ولی می تواند قابل حل باشد و شما باید کد کارفرمایی نانوایی تان را حذف می کردید ولی در هر صورت می‌توانید از وی شکایت کنید. باید رای بگیرید و رای مربوطه را به تامین اجتماعی برده و درخواست اجرای آن را بدهید. در صورتی که تامین اجتماعی ایراد بگیرد با  باطل کردن کد کارفرمایی تان سابقه بیمه تان قابل تایید خواهد شد. البته حق بیمه باید به حساب سازمان تامین اجتماعی پرداخت گردد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر