دریافت مستمری ازکارافتادگی از بیمه های تامین اجتماعی و نیروهای مسلح

 سلام. خسته نباشید. ده سال است که مستمری بگیر سازمان تامین اجتماعی بدلیل از کارافتادگی کلی هستم. پدرم بازنشسته نیروی انتظامی است و ۶ سال پیش شورای پزشکی ناجا نیز بمن از کارافتادگی کلی داد. آیا میتوانم پس از فوت پدرم حقوق ایشان را هم دریافت کنم؟ اداره بازنشستگی ناجا مراجعه کردم گفت طبق قانون جدید نمیشه. گفتم آخه صندوق تامین اجتماعی چه ربطی به صندوق بازنشستگی نیروهای مسلح داره؟ گفت آیین نامه داخلی نیروهای مسلح  اینو میگه. بنظر شما آیا حرفشون واقعا قانونی و درسته؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم بله متاسفانه درست است . طبق قانون جدید شما فقط از یک صندوق می‌توانید مستمری بازنشستگی بروید و چون خودتان بازنشسته تامین اجتماعی هستید یعنی از طرف تامین اجتماعی از کار افتاده کلی شده اید دیگر ناجا حقوق پدرتان را به شما نمی دهد.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر