نحوه دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

 سلام .من برای پسرم ۳ ماه پیش عینک تهیه کردم به مبلغ ۹۰۰ هزار تومان والانم همسرم باید به تجویز پزشک برای گواهینامه عینک بزنند. نمی دانم چکار باید بکنم و کجا باید بروم ؟ برای اینکه مقداری از هزینه شون رو از بیمه بگیرم. بیمه تامین اجتماعی هستیم. یه سوال دیگه داشتم خدمتتون من تقریبا ۵ ساله که بیماری سرطان دارم و متاستاز به استخوان هم دارم بیمه تامین اجتماعی هستم ولی هزینه درما ن بالاست . میخواستم بپرسم آیا میشه بیمه ای جداگانه داشته باشم بخاطر بیماریم و هزینه داروهایم. ممنون میشم اگه پاسخ بدهید؟

برای دریافت پول عینک که حدود ۳۰۰ هزار تومان می‌شود باید از طریق سایت تامین اجتماعی درخواست دهید و فاکتور خرید عینک و گواهی پزشک را برای تامین اجتماعی بفرستید تا یک ماه بعد برای شما هزینه تان را بدهد .در مورد سوال دیگر باید بگویم که بیمه جداگانه‌ای برای بیماری شما وجود ندارد و تنها بیمه های تکمیلی است که آن هم معمولاً باید گروهی باشد یعنی از طرف ارگانی بیمه تکمیلی بگیرید و معمولاً برای پرداخت هزینه ها محدودیت دارند و اگر بیمه انفرادی بخواهید در ابتدا هم معاینه می شود.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر