نحوه دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

 سلام .من برای پسرم ۳ ماه پیش عینک تهیه کردم به مبلغ ۹۰۰ هزار تومان والانم همسرم باید به تجویز پزشک برای گواهینامه عینک بزنند. نمی دانم چکار باید بکنم و کجا باید بروم ؟ برای اینکه مقداری از هزینه شون رو از بیمه بگیرم. بیمه تامین اجتماعی هستیم. یه سوال دیگه داشتم خدمتتون من تقریبا ۵ ساله که بیماری سرطان دارم و متاستاز به استخوان هم دارم بیمه تامین اجتماعی هستم ولی هزینه درما ن بالاست . میخواستم بپرسم آیا میشه بیمه ای جداگانه داشته باشم بخاطر بیماریم و هزینه داروهایم. ممنون میشم اگه پاسخ بدهید؟

برای دریافت پول عینک که حدود ۳۰۰ هزار تومان می‌شود باید از طریق سایت تامین اجتماعی درخواست دهید و فاکتور خرید عینک و گواهی پزشک را برای تامین اجتماعی بفرستید تا یک ماه بعد برای شما هزینه تان را بدهد .در مورد سوال دیگر باید بگویم که بیمه جداگانه‌ای برای بیماری شما وجود ندارد و تنها بیمه های تکمیلی است که آن هم معمولاً باید گروهی باشد یعنی از طرف ارگانی بیمه تکمیلی بگیرید و معمولاً برای پرداخت هزینه ها محدودیت دارند و اگر بیمه انفرادی بخواهید در ابتدا هم معاینه می شود.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر