احتساب سابقه پیش دبستانی در سابقه معلمین

 من از سال ۸۵ لغایت ۹۵ مربی پیش دبستانی بودم که از طرف اداره منطقه ۱۲ آموزش پرورش گزینش و سپس معرفی شدم و از سال ۹۶ تا ۱۴۰۰ حق التدریس شدم و امسال مهر ماه استخدام پیمانی شدم وقتی حکم را گرفتم متوجه شدیم همه ما که فقط سنوات حق التدریس برامون حساب شده یعنی هر کسی ۹۴ حق التدریس شد ۳ سال خرده ای و ۹۶ دو سال و خرده ای 
! به همین دلیل به اداره کل مراجعه کردیم و گفتند پیش دبستانی حساب نمی شود (در حالی که برامون بیمه رد می شد) و اینکه پیش دبستانی ۱۵ روز بیمه رد می شده و الان می خواهیم بدانیم آیا امکانش هست بیمه پیش دبستانی را ۳۰ روز کنیم حالا با پرداخت بیمه و سال های پیش دبستانی هم جزء سنوات خدمت محاسبه شود؟

30 روزه شدنش الان امکان ندارد چون مدتها گذشته است و تامین اجتماعی قبول نمی کند. اما همین سابقه 15 روزه در بازنشستگی بدرد می خورد. البته آموزش و پرورش قبول ندارد ولی تامین اجتماعی قبول دارد. بستگی دارد بیمه کشوری باشید یا بیمه تامین اجتماعی . اگر بیمه کشوری باشید تنها راهی که دارد این است که بعد از این که رسمی شدید به دیوان عدالت اداری شکایت کنید و با شکایت به دیوان اگر رای مثبت بگیرید می توانید سابقه تان را محاسبه کنید. اگر هم تامین اجتماعی باشید که کلا مشکل ندارد.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر