احتساب سابقه پیش دبستانی در سابقه معلمین

 من از سال ۸۵ لغایت ۹۵ مربی پیش دبستانی بودم که از طرف اداره منطقه ۱۲ آموزش پرورش گزینش و سپس معرفی شدم و از سال ۹۶ تا ۱۴۰۰ حق التدریس شدم و امسال مهر ماه استخدام پیمانی شدم وقتی حکم را گرفتم متوجه شدیم همه ما که فقط سنوات حق التدریس برامون حساب شده یعنی هر کسی ۹۴ حق التدریس شد ۳ سال خرده ای و ۹۶ دو سال و خرده ای 
! به همین دلیل به اداره کل مراجعه کردیم و گفتند پیش دبستانی حساب نمی شود (در حالی که برامون بیمه رد می شد) و اینکه پیش دبستانی ۱۵ روز بیمه رد می شده و الان می خواهیم بدانیم آیا امکانش هست بیمه پیش دبستانی را ۳۰ روز کنیم حالا با پرداخت بیمه و سال های پیش دبستانی هم جزء سنوات خدمت محاسبه شود؟

30 روزه شدنش الان امکان ندارد چون مدتها گذشته است و تامین اجتماعی قبول نمی کند. اما همین سابقه 15 روزه در بازنشستگی بدرد می خورد. البته آموزش و پرورش قبول ندارد ولی تامین اجتماعی قبول دارد. بستگی دارد بیمه کشوری باشید یا بیمه تامین اجتماعی . اگر بیمه کشوری باشید تنها راهی که دارد این است که بعد از این که رسمی شدید به دیوان عدالت اداری شکایت کنید و با شکایت به دیوان اگر رای مثبت بگیرید می توانید سابقه تان را محاسبه کنید. اگر هم تامین اجتماعی باشید که کلا مشکل ندارد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر