استفاده از مستمری بازمانده پدر در شراکت با مادر

 میتونم من خودم ۹ سال سابقه بیمه دارم میتونم پول بیمه رو از تامین اجتماعی  بگیرم  ؟ یا همزمان میتونم هم پول بیمه تامین اجتماعی رو پرداخت کنم و هم میتونم از بیمه درمانی پدرم استفاده کنم چون من که حقوقی نمیگیرم شوهرم که شغل آزاد داشتند و از جایی حقوق نمی گرفتند. من میتونم از بیمه درمانی پدرم و حقوقش استفاده کنم  و سابقه تامین اجتمایی رو به سابقه بیمه درمانی اضافه کنم یا نه ؟ الان مادرم در قید حیات هستند واز حقوق پدرم استفاده می کنند. اگر من هم تحت پوشش بیمه درمانی قرار بگیرم میتونم درصدی از حقوق پدرم رو بگیرم  در این صورت  نمی خواهم سابقه پرداخت بیمه تامین اجتماعی از بین ببرد.  راهکارش چیست ؟ 

نه متاسفانه . نمی توانید دیگر حق بیمه را از تامین اجتماعی بازپس بگیرید. می توانید از بیمه پدرتان استفاده کنید و خودتان هم بیمه پردازی کنید تا بازنشسته شوید. به نظرم بیمه زنان خانه دار 12 درصد انتخاب کنید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر