استفاده از مستمری بازمانده پدر در شراکت با مادر

 میتونم من خودم ۹ سال سابقه بیمه دارم میتونم پول بیمه رو از تامین اجتماعی  بگیرم  ؟ یا همزمان میتونم هم پول بیمه تامین اجتماعی رو پرداخت کنم و هم میتونم از بیمه درمانی پدرم استفاده کنم چون من که حقوقی نمیگیرم شوهرم که شغل آزاد داشتند و از جایی حقوق نمی گرفتند. من میتونم از بیمه درمانی پدرم و حقوقش استفاده کنم  و سابقه تامین اجتمایی رو به سابقه بیمه درمانی اضافه کنم یا نه ؟ الان مادرم در قید حیات هستند واز حقوق پدرم استفاده می کنند. اگر من هم تحت پوشش بیمه درمانی قرار بگیرم میتونم درصدی از حقوق پدرم رو بگیرم  در این صورت  نمی خواهم سابقه پرداخت بیمه تامین اجتماعی از بین ببرد.  راهکارش چیست ؟ 

نه متاسفانه . نمی توانید دیگر حق بیمه را از تامین اجتماعی بازپس بگیرید. می توانید از بیمه پدرتان استفاده کنید و خودتان هم بیمه پردازی کنید تا بازنشسته شوید. به نظرم بیمه زنان خانه دار 12 درصد انتخاب کنید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر