دیه پارگی تاندون در سال 1401

 با سلام و خسته نباشید خدمت شما بزرگوار! بنده در تاریخ 11/12/1400 دچار حادثه در محل کارم شده ام و 2 تا از تاندون‌های دست چپم انگشتهای کوچکم دچار پارگی شد و عمل کردم. خواستم بدانم  چند درصد و چقدر دیه به بنده تعلق می‌گیرد ؟ دیه را در سال جدید محاسبه میکنند؟ با تشکر از شما بزرگوار؟!

بابت هر کدام از تاندون ها معمولاً یک درصد دیه تعلق میگیرد . هر درصد دیه در سال ۱۴۰۰ معادل ۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان می شود . با توجه به تاریخ حادثه شما احتمالا برای شما در سال ۱۴۰۱ صادر میگردد  و دی حداقل ۲۰ درصد بیشتر از سال ۱۴۰۰ خواهد بود . البته این مبلغی که می‌گویم حرف می زنم و باید منتظر ماند تا دیه توسط رئیس قوه قضاییه اعلام گردد. 


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر