شرایط دریافت بیمه بیکاری در سال 1401

 سلام خسته نباشید ! ببخشید من در مورد بیمه بیکاری سوالی داشتم ؟ من در یک شرکت به مدت 26 ماه تقریبا 19 روز بودم . الان برای من 24 ماه و 19 روز سابقه بیمه رد شده و 40 روز اول را برام بیمه واریز نکرده اند.  بعد دو ماه هم ناقص رد شده است.  تو یه ماه 23 روز و ماه دیگه 15 روز بیمه رد شده است. الان اداره بیمه فقط گفته در صورت شکایت و تشکیل پرونده فقط میتونی درخواست 40 روز اول را داشته باشی و برای من فقط 6 ماه بیمه بیکاری تعلق گرفته؟


آیا اگر کارفرما اون 40 روز اول رو برام واریز کنه میتونم 6 ماه دوم بیمه بیکاری رو بگیرم یا نه؟ 
ممنون میشم جواب بدید ؟ مجرد . برای گرفتن یکسال بیمه بیکاری باید اون 25 ماه حتما مداوم باشه یا فقط اگه نقص داشته باشه ولی 25 ماه باشه مشکلی نداره؟ چون تو سایت زده از 25 - 120 ماه یکسال برای افراد مجرد بیمه بیکاری تعلق میگیره.من الان با اون یک دو ماهی که یه چند روزی رو که کم واریز کرده شده 24 ماه و نوزده روز . البته یه 40 روز از اول رو هم پرداخت نکرده است. اگر پرداخت شود یک سال تعلق میگیره یا همون 6 ماه بیمه بیکاری؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم اگر ۲۵ ماه تا کامل شود می توانید از یکسال بیمه بیکاری استفاده کنیم بنابراین بهتر است ابتدا چهل روز را ثابت کنید تا یک سال بیمه بیکاری برای تان کامل شود شود.  البته اثبات همین ۴۰ روز نیاز به رای اداره کار دارد و سپس کمیته احراز اشتغال بیمه باید تایید کند و سپس حق بیمه توسط کارفرما یا خودتان پرداخت کرده است تا بتوانید یک سال بیمه بیکاری بگیرید.


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر