شرایط دریافت مرخصی زایمان در سال 1401

 سلام وقت بخیر! سال نو مبارک
 ! سوال اینکه اگر کارمندی تا پایان سال قرارداد داشته باشد و در سال جاری قراردادش تمدید نشود و در اسفند ماه زایمان کرده باشد و حقوق و بیمه اسفند هم به تمامی دریافت کرده باشد چطور از اول فروردین می تواند از مرخصی زایمان استفاده کند و شرکت قبلی آیا ملزم به برگشت به کار ایشان می شود یا خیر ؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که شرکت قبلی تا پایان دوران استعلاجی زایمان ملزم به بازگشت ایشان به محل کار نیست . ایشان از زمانی که  زایمان کرده است باید از مرخصی زایمان را استفاده کند که حدود ۹ ماه می باشد و تا پایان این دوران حقوق توسط سازمان تامین اجتماعی پرداخت میشود به شرطی که در سال ۱۴۰۰ و قبل از مرخصی زایمان حق بیمه ایشان پرداخت شده باشد. 


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر