آیا پایان کار در کارگاه را به تامین اجتماعی اطلاع دهم ؟

 با سلام وخسته نباشید! من نزدیک به یازده سال بیمه اختیاری تامین اجتماعی بودم . در سه ماه آخر سال 1400 در کارگاه مشغول کار شدم برایم بیمه اجباری رد کردند . از سال 
جدید 1401 دیگر بیمه اجباری من را کلا وارد نکردند. می خواهم دوباره از فروردین ماه بیمه اختیاری را ادامه بدهم. سوالم اینه آیا لازمه به شعبه بیمه مراجعه کنم برای تبدیل اجباری به اختیاری یا از طریق سایت تامین اجتماعی هزینه فروردین ماه رو بصورت اختیاری واریز بکنم؟ مهمه بدونم ؟

از طریق سایت می توانید پرداخت کنید . البته فکر کنم هنوز حق بیمه فروردین 1401 مشخص نشده است . البته کارفرمای تان حتما باید ترک کار شما را بزند وگرنه ممکن است جریمه شوند. اما خود شما نیازی نیست کاری انجام دهید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر