درصد نمایندگی بیمه از فروش بیمه عمر

 من میخواستم از بیمه ایران کد جنرال بگیرم باید چکار کنم ؟ میگن ایران کد نمیده دیگه !  اینکه من لیسانس بیمه دارم ، 
الان همه میتونن برن کد بگیرن و بیمه صادر کنند. پس منی که بیمه خوندم با اونی که نخونده چه فرقی داریم ؟ الان تو آتیه سازان امتحان دادم، مهر کارشناسی فروش دارم ولی میخوام ابطال کنم . اگه ابطال کردم کدام بیمه برم و اینکه میتونم از یه بیمه کد نمایندگی بیمه عمر بگیرم از یه بیمه دیگه هم کد نمایندگی جنرال بگیرم؟ همه بیمه ها یه درصد میدن به نمایندشون؟ یا مثلا بیمه سامان از فروش بیمه عمر یه درصد میده بیمه ایران یه درصد دیگه؟

بیمه ایران به سادگی و با یک امتحان کد نمایندگی جنرال نمی دهد . به نظر من از بیمه ای دیگر شروع کنید. در مورد بیمه عمر به نظر من از بیمه سامان یا کارآفرین شروع کنید. معمولا درصد بازاریاب و نمایندگی مشخص و ثابت است و تغییری در یک شرکت بیمه نمی کند. ولی بیمه ها با هم تفاوت دارند.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر