درخواست تاییدیه مشاغل سخت و زیان آور از اداره کار توسط تامین اجتماعی

 با سلام ! بنده برای بازنشستگی اقدام کردم . الان بیمه تامین اجتماعی میگه این عنوان شغلی را باید تاییدیه بگیری در صورتی که قبلا اداره کار تایید کلی برای سخت و زیان آور شرکت کرده بود . فقط اسم عناوین رو داخل تاییدیه قید نکرده است. آیا راهکاری وجود دارد متشکرم ؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که متاسفانه به نظر نمی رسد راه حلی وجود داشته باشد .سخت گیری تامین اجتماعی در زمینه مشاغل سخت و زیان آور بیشتر شده است و در سال جدید نیز بیشتر می‌شود و در مورد اکثر شغل ها حتی اگر قبلاً تاییدی کلی برای شرکت وجود داشته است تایید مجدد اداره کار را می‌خواهد و اینکه معمولا شرکت‌ها وظیفه دارند که بعد از چند سال شغل را از حالت سخت و زیان‌آور خارج کنند مگر اینکه جزء شغل های گروه ب باشد . بهترین کار این است که از طریق اداره کار پیگیری کنید .


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر