درخواست تاییدیه مشاغل سخت و زیان آور از اداره کار توسط تامین اجتماعی

 با سلام ! بنده برای بازنشستگی اقدام کردم . الان بیمه تامین اجتماعی میگه این عنوان شغلی را باید تاییدیه بگیری در صورتی که قبلا اداره کار تایید کلی برای سخت و زیان آور شرکت کرده بود . فقط اسم عناوین رو داخل تاییدیه قید نکرده است. آیا راهکاری وجود دارد متشکرم ؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که متاسفانه به نظر نمی رسد راه حلی وجود داشته باشد .سخت گیری تامین اجتماعی در زمینه مشاغل سخت و زیان آور بیشتر شده است و در سال جدید نیز بیشتر می‌شود و در مورد اکثر شغل ها حتی اگر قبلاً تاییدی کلی برای شرکت وجود داشته است تایید مجدد اداره کار را می‌خواهد و اینکه معمولا شرکت‌ها وظیفه دارند که بعد از چند سال شغل را از حالت سخت و زیان‌آور خارج کنند مگر اینکه جزء شغل های گروه ب باشد . بهترین کار این است که از طریق اداره کار پیگیری کنید .


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر