چگونگی وصل کردن بیمه قالیبافی قطع شده

 سلام ! یک سوال داشتم ؟! چند سالی بیمه قالیبافان هستم . بعد کاراته کار میکنم .  مربی ام آقای ساعی بوده  است.  خصوصی آموزش می داد . ایشان مربی کاراته است . ۶ نفر بودیم رفتیم یه تایم باشگاه رو اجاره کردیم ۶ نفری باهم . اونجا بدون مربی تمرین می کردیم یه نفر دشمنی کرده است . رفته گزارش کذب داده که مربی منم . تامین اجتماعی هم فعلا بیمه ام را قطع کرده است . اعتراض کتبی دادم . البته قطع فعلی شاید به خاطر تشابه اسمی هم باشه ! اعتراض کتبی داده ام . الان چطور می تونم ثابت کنم که من مربیگری نمی کردم . با هم تمرین می کردیم از اون باشگاه پولی بابت مربیگری دریافت نکرده ام . اینا هم دنبال بهانه ان که قطع کنند؟ 

وقتی بیمه قالی بافی قطع میشود و وصل کردن آن کار سختی است. وقتی اعتراض کتبی میکنید برای بازرسی محل زندگی شما می آیند تا دارقالی تان را ببیند و پیشرفت کار را هم ببینند .به نظر من هر روز پیگیری حضوری کنید تا سهمیه تان به کسی داده نشود. چون معمولاً به کس دیگری داده می‌شود و دیگر سهمیه برای شما در نظر نمی گیرد و اگر شعبه موضوع را قبول نکرد حتما از طریق اداره کل تامین اجتماعی استان که احتمالاً در شهر تبریز است اقدام کنید. واقعیت این است که راه دقیقی وجود ندارد. اما توصیه می کنم که مدتی بیشتر فعالیت قالی بافی کنید و فعالیت‌های ورزشی در این سطح دوری گزینید . هرچند غیر منطقی است اما تنها راه موجود است . از باشگاهی که تمرین می کردید هم نامه بگیرید که فعالیتی نمی کرده اید که سودمندی مالی برایتان داشته است.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر