چگونگی وصل کردن بیمه قالیبافی قطع شده

 سلام ! یک سوال داشتم ؟! چند سالی بیمه قالیبافان هستم . بعد کاراته کار میکنم .  مربی ام آقای ساعی بوده  است.  خصوصی آموزش می داد . ایشان مربی کاراته است . ۶ نفر بودیم رفتیم یه تایم باشگاه رو اجاره کردیم ۶ نفری باهم . اونجا بدون مربی تمرین می کردیم یه نفر دشمنی کرده است . رفته گزارش کذب داده که مربی منم . تامین اجتماعی هم فعلا بیمه ام را قطع کرده است . اعتراض کتبی دادم . البته قطع فعلی شاید به خاطر تشابه اسمی هم باشه ! اعتراض کتبی داده ام . الان چطور می تونم ثابت کنم که من مربیگری نمی کردم . با هم تمرین می کردیم از اون باشگاه پولی بابت مربیگری دریافت نکرده ام . اینا هم دنبال بهانه ان که قطع کنند؟ 

وقتی بیمه قالی بافی قطع میشود و وصل کردن آن کار سختی است. وقتی اعتراض کتبی میکنید برای بازرسی محل زندگی شما می آیند تا دارقالی تان را ببیند و پیشرفت کار را هم ببینند .به نظر من هر روز پیگیری حضوری کنید تا سهمیه تان به کسی داده نشود. چون معمولاً به کس دیگری داده می‌شود و دیگر سهمیه برای شما در نظر نمی گیرد و اگر شعبه موضوع را قبول نکرد حتما از طریق اداره کل تامین اجتماعی استان که احتمالاً در شهر تبریز است اقدام کنید. واقعیت این است که راه دقیقی وجود ندارد. اما توصیه می کنم که مدتی بیشتر فعالیت قالی بافی کنید و فعالیت‌های ورزشی در این سطح دوری گزینید . هرچند غیر منطقی است اما تنها راه موجود است . از باشگاهی که تمرین می کردید هم نامه بگیرید که فعالیتی نمی کرده اید که سودمندی مالی برایتان داشته است.


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر