سوابق مورد نیاز برای بازنشستگی در مشاغل سخت و زیان آور

 سلام ! وقت بخیر ! عذر خواهی میکنم . من در حال حاضر ۴۲ سال سن دارم و ۲۳ سال سابقه که یک سال و نیم فاصله دارد و در واقع ۲۱.۵ سابقه بیمه پرداخت کردم در کار دریانوردی . به من گفتند ۲۵ سال باید سابقه داشته باشم یعنی حدودا ۳.۵  سال دیگر در این شرایط ! اگر ۲۵ در ۱.۵ ضرب بشود حدودا می شود ۳۷ سال ! در صورتی که از طرفی می گویند باید ۳۵ سال پر بشه با ضریب هر سال ضربدر ۱.۵ راهنمایی می فرمایید ؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که شما باید ۲۵ سال سابقه مشاغل سخت و زیان آور غیر متوالی داشته باشید تا بتوانید بدون شرط سنی بازنشسته شوید . اگر بخواهید سال ها را در یک نیم و نیم ضرب کنید و از آن طریق با ۳۵ سال بازنشسته شوید شرط سنی به شما می‌خورد . در حالی که در ۲۵ سال سابقه غیر متوالی شرط سنی برقرار نمی باشد تفاوت این دو حالت ، داشتن شرط سنی و نداشتن شرط سنی است.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر