سوابق مورد نیاز برای بازنشستگی در مشاغل سخت و زیان آور

 سلام ! وقت بخیر ! عذر خواهی میکنم . من در حال حاضر ۴۲ سال سن دارم و ۲۳ سال سابقه که یک سال و نیم فاصله دارد و در واقع ۲۱.۵ سابقه بیمه پرداخت کردم در کار دریانوردی . به من گفتند ۲۵ سال باید سابقه داشته باشم یعنی حدودا ۳.۵  سال دیگر در این شرایط ! اگر ۲۵ در ۱.۵ ضرب بشود حدودا می شود ۳۷ سال ! در صورتی که از طرفی می گویند باید ۳۵ سال پر بشه با ضریب هر سال ضربدر ۱.۵ راهنمایی می فرمایید ؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که شما باید ۲۵ سال سابقه مشاغل سخت و زیان آور غیر متوالی داشته باشید تا بتوانید بدون شرط سنی بازنشسته شوید . اگر بخواهید سال ها را در یک نیم و نیم ضرب کنید و از آن طریق با ۳۵ سال بازنشسته شوید شرط سنی به شما می‌خورد . در حالی که در ۲۵ سال سابقه غیر متوالی شرط سنی برقرار نمی باشد تفاوت این دو حالت ، داشتن شرط سنی و نداشتن شرط سنی است.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر