چگونگی اثبات شغل سخت و زیان آور

 سلام علیکم ! اگر کسی مدرکی از عنوانی شغلی که دال بر سخت و زیان آور آن شغل داشته باشد ندارد آیا بیمه تامین اجتماعی  شغل مذکور را سخت و زیان آور اعلام میکند یا خیر؟ کمیسیون یا شور در چه صورتی میتواند آن شغل  را سخت و زیان آور اعلام کند. با تشکر از شما مشاور محترم ؟

برای بررسی مشاغل سخت و زیان آور مدرک نیازی نیست. شما باید فقط اثبات کنید که در شغل مشخصی مشغول به کار بوده اید.  کمیته تفکیک مشاغل سخت و زیان‌آور اداره کار ، کارشناسی را معمولاً برای بررسی میزان آلاینده های محیط کار می فرستد و این کارشناس نظر خود را به کمیته می‌دهد و کمیته ۵ نفره در این زمینه را می‌دهد که در صورتی که سه نفر رای مثبت دهد شغل شما در آن کارگاه به عنوان مشاغل سخت و زیان آور محسوب می گردد . بنابراین مدرک خاصی نیاز نیست . اثبات این که در آن شغل مشغول به کار بوده اید همین.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر