چگونگی اثبات شغل سخت و زیان آور

 سلام علیکم ! اگر کسی مدرکی از عنوانی شغلی که دال بر سخت و زیان آور آن شغل داشته باشد ندارد آیا بیمه تامین اجتماعی  شغل مذکور را سخت و زیان آور اعلام میکند یا خیر؟ کمیسیون یا شور در چه صورتی میتواند آن شغل  را سخت و زیان آور اعلام کند. با تشکر از شما مشاور محترم ؟

برای بررسی مشاغل سخت و زیان آور مدرک نیازی نیست. شما باید فقط اثبات کنید که در شغل مشخصی مشغول به کار بوده اید.  کمیته تفکیک مشاغل سخت و زیان‌آور اداره کار ، کارشناسی را معمولاً برای بررسی میزان آلاینده های محیط کار می فرستد و این کارشناس نظر خود را به کمیته می‌دهد و کمیته ۵ نفره در این زمینه را می‌دهد که در صورتی که سه نفر رای مثبت دهد شغل شما در آن کارگاه به عنوان مشاغل سخت و زیان آور محسوب می گردد . بنابراین مدرک خاصی نیاز نیست . اثبات این که در آن شغل مشغول به کار بوده اید همین.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر