شرایط بازنشستگی با سوابق بخش خصوصی و دولتی

 یک سوال داشتم؟  من از سال 72 لغایت بهمن 78 سابقه بیمه تامین اجتماعی در بخش خصوصی دارم و از بهمن 78 لغایت تاکنون در شرکت دولتی مشغول به کار میباشم .  از لحاظ سابقه بیمه 6 ماه دیگر 30 سال سابقه من پر میشود. با توجه به اینکه سن من هم 53 سال میباشد آیا میتوانم تقاضای بازنشستگی نمایم یا خیر یعنی بیمه بخش خصوصی و دولتی با هم جمع میشود ؟

اگر حق بیمه تان در شرکت دولتی  به حساب تأمین اجتماعی پرداخت می شود می توانید درخواست بازنشستگی دهید و مشکلی نیست اما اگر حق بیمه شرکت دولتی تان به حساب سازمان بیمه دیگری می باشد باید سابقه تامین اجتماعی تان را به بخش دولتی انتقال دهید که در بعضی موارد اثر امکانپذیر نیست و تا وقتی که سابقه را انتقال نداده اید نمی توانید بازنشسته شوید.


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر