دریافت مدارک از خسارت دیده تصادف رانندگی

 سلام وقت بخیر خسته نباشید ! بهمن ماه ۱۴۰۰ با خودروی پرشیا مدل ۹۸ تصادف داشتم . از پشت به گلگیر عقب پرشیا زدم . در ۹بهمن با مراجعه به بیمه خسارت خودرویشان رو به مبلغ ۶/۵۰۰ دریافت کردند .در حال حاضر بیمه نامه و کارت خودرو و گواهینامه من را گرو نگه داشتند.  بعد از ۴۰ روز هر چی قرار می گذاریم که بیان خودروشون رو پیش کارشناس مربوطه ببریم برای تعیین افت قیمت نمیان یا موعد قرار که میشه گوشی رو به اشخاص دیگه می‌دهند یا خاموش می‌کنند. از ما درخواست ۲۵ میلیون افت ماشین دارند الان ۴۰ روز گذشته خودروی ما فاقد مدارک است . به این لحاظ نمیتونیم ازش استفاده کنیم و گاها هم که سوار شدیم متاسفانه دوبار توسط پلیس راهنمایی رانندگی جریمه شدیم . اون آقا هم شماره هاش رو خاموش کرده است . ممنون میشم راهنماییم کنید چکار بهتر است که انجام بدهم ؟

باد در همان شرکت بیمه مدارک تان را می گرفتید . ضمنا اصلا گواهینامه تان را نباید می دادید . سریعا از طریق درگاه الکترونیک قضایی از ایشان شکایت کنید و درخواست دریافت مدارک تان را کنید. به هیچ وجه الان بعد از گرفتن خسارت حق ندارند مدارکی در اختیار داشته باشند . حتما از طریق پلیس هم همزمان اقدام کنید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر