دریافت مدارک از خسارت دیده تصادف رانندگی

 سلام وقت بخیر خسته نباشید ! بهمن ماه ۱۴۰۰ با خودروی پرشیا مدل ۹۸ تصادف داشتم . از پشت به گلگیر عقب پرشیا زدم . در ۹بهمن با مراجعه به بیمه خسارت خودرویشان رو به مبلغ ۶/۵۰۰ دریافت کردند .در حال حاضر بیمه نامه و کارت خودرو و گواهینامه من را گرو نگه داشتند.  بعد از ۴۰ روز هر چی قرار می گذاریم که بیان خودروشون رو پیش کارشناس مربوطه ببریم برای تعیین افت قیمت نمیان یا موعد قرار که میشه گوشی رو به اشخاص دیگه می‌دهند یا خاموش می‌کنند. از ما درخواست ۲۵ میلیون افت ماشین دارند الان ۴۰ روز گذشته خودروی ما فاقد مدارک است . به این لحاظ نمیتونیم ازش استفاده کنیم و گاها هم که سوار شدیم متاسفانه دوبار توسط پلیس راهنمایی رانندگی جریمه شدیم . اون آقا هم شماره هاش رو خاموش کرده است . ممنون میشم راهنماییم کنید چکار بهتر است که انجام بدهم ؟

باد در همان شرکت بیمه مدارک تان را می گرفتید . ضمنا اصلا گواهینامه تان را نباید می دادید . سریعا از طریق درگاه الکترونیک قضایی از ایشان شکایت کنید و درخواست دریافت مدارک تان را کنید. به هیچ وجه الان بعد از گرفتن خسارت حق ندارند مدارکی در اختیار داشته باشند . حتما از طریق پلیس هم همزمان اقدام کنید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر