آیا قانونی در زمینه آنکالی پزشکان و پرستاران وجود دارد؟

 سلام  و ارادت ! وقت بخیر ! ببخشید مزاحم شدم . من در بیمارستان … هستم . منو در بخش پلاسما فرز گذاشتند. با توجه به اینکه بارها گفتم آنکالی نمی توانم و شرایط زندگی ام اصلا به این بخش نمی خورد .در ماه به  من ۲۸ تا ۳۰ شیفت آنکالی می دهند. غیر از موظف 
که باید ۲۵تا شیفت بدهم. 
در هر تایمی از شبانه روز به من زنگ میزنند. ماشین هم برایم نمی فرستند. میگن تاکسی بگیر بیا بعد پولش بعد برو از نقلیه بگیر! 
بابت هر ساعت آنکالی که بریم به صورت اضافه کار برامون حساب میشه؟! اگر هم زنگ نزنند یک سوم آنکالی رو ساعتی ۲هزار تومن بعد ۷ماه بهمون می دهند که واقعا عجیبه 
این قیمت. 


بعدش هم که اگر شیفت آنکال را نرم برایم غیبت رد میکنند. 
من خیلی دنبال این بودم که آنکال وظیفه ما هست یا نه 
و رفتم نظام پرستاری! این فایل را بهم دادند. 
گرچه از شما و یه سری دوستان پرسیدم گفتن آنکال مال پزشک متخصص است  .فقط 
ببخشید مزاحم میشم خواستم بدونم این یه آیین نامه داخلی وزارت بهداشت هست که امسال به قول شما در زمان این وزیر تایید شده ؟ آیا این آیین نامه داخلی وزارت بهداشت معتبر است برای برخوردهای قانونی با ما مثل غیبت و اینا در زمان آنکال . سال نو تان هم پیشاپیش مبارک باشه ! ان شاءالله سال جدید ما از شر آنکالی راحت بشیم و مزاحم شما نشویم ؟

آیین نامه داخلی وزارت بهداشت برای برخورد قانونی معتبر نیست و می‌توان به راحتی از طریق دیوان عدالت اداری در مقابل آن ایستاد و البته این آیین‌نامه وجود دارد و در دوره قبلی هم یک آیین‌نامه داخلی طراحی شد ولی در دوره آقای وزارت آقای عین اللهی دقیق‌تر و کامل تر قانونگذاری شد و به تمام بیمارستانها و دانشگاههای علوم پزشکی ابلاغ گردید .در مجموع قانونی نیست.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر