محاسبه حق بیمه تامین اجتماعی سال های گذشته با جریمه

 با تشکر از لطف شما . سوالی دیگه داشتم خدمتون! اینکه من از فروردین سال ۸۱ تا پایان اسفند سال ۸۳ تحت بیمه کارگری برادرم در مغازه بزازی کار میکردم . ولی وقتی رفتم سوابق بیمه را آوردم تنها ۷ ماه از این چند سال اون هم  به صورت پراکنده پرداخت کرده است . ایشون متقبل شدند که هزینه بیمه پرداخت نشده را پرداخت کنند . برای شرایط مراحل کارش از کجا پیگیر بشم  و تقریبا ایشون چقدر باید هزینه پرداخت کنند؟

برای این کار شما ابتدا باید در اداره کار از ایشان شکایت کنید و رای مثبت بگیرید . معمولاً اداره کار به سادگی در این زمینه رای می‌دهد . اگر کارفرما قبول داشته باشد اما بعدا تامین اجتماعی هم باید این را قبول کند که در بیشتر مواقع قبول نمی‌کند. اگر رای تامین اجتماعی را قبول نکرد باید به دیوان عدالت اداری شکایت کنید. اگر تامین اجتماعی این رای را قبول کرد بابت حق بیمه هر ماه دو برابر حداقل حق بیمه به نرخ روز محاسبه می شود . مثلاً به نرخ بیمه سال ۱۴۰۰ معادل یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در هر ماه باید پرداخت شود در سال ۱۴۰۱ حق‌بیمه قطعاً بیشتر می‌شود. 


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر