پرداخت همزمان حق بیمه توسط کارفرما و به صورت خویش فرما

 با درود و وقت بخیر ! یک سوال داشتم خدمت تان!  ممنون می شوم پیگیری کنید ؟ من بیمه تامین اجتماعی را آزاد رد میکنم. الان بنا به دلایلی شرکتی که در آن کار میکنم باید 99 و 1400 را برام رد کنه ؟  آیا بیمه تامین اجتماعی با توجه به بیمه از آدم قبول میکنه؟ امکانش پذیر است چنین موردی؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که اگر رای اداره کار داشته باشید یا به هر دلیل دیگری تامین اجتماعی قبول کند که حق بیمه سال های ۱۳۹۹ و ۱۴۰۴ پرداخت شود مشکلی نخواهد داشت و شما هم خودتان به صورت آزاد حق بیمه را پرداخت کرده و هم بیمه توسط کارفرما پرداخت شده است . البته پرداخت حق بیمه از دو جا در یک دوره زمانی ثابت مزیت خاصی ندارد و فایده مشخصی برای شما در آن وجود ندارد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر