تمدید قرارداد بیمه حرف و مشاغل آزاد

 سلام خسته نباشید من ۱/۱۲/۱۴۰۰اقدام به بیمه کردم برای زایمان و تاریخ زایمانم ۲۲/۱/۱۴۰۱مییاشد . من فعلا فقط ۴۳۹هزار تومان بابت بیمه پرداخت کردم و گفتند باید دوباره برای تمدید بروم ولی نگفتند کی؟؟میشه راهنماییم کنید. بنده از اتباع افغانستان هستم ؟ 

تمدید بیمه های حرف و مشاغل آزاد و اختیاری که به نظر می رسد بیمه شما بیمه حرف و مشاغل آزاد باشد معمولا بعد از تعیین حقوق سالیانه مشخص می‌شود که تامین اجتماعی در اواخر فروردین ماه حق بیمه را تعیین می کند و بر اساس این حق بیمه قرارداد می‌بندد و شما باید جریمه را پرداخت کنید . البته معمولاً  خدمات درمانی در این ایام تمدید می‌شود البته شما یک ماه بیشتر سابقه ندارید و باید هرچه سریعتر حق قراردادشان را تمدید کنید. 


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر