پرداخت حق بیمه 4 درصدی رفتگر شهرداری توسط کارفرما

 سلامی دوباره ! کارگر شهرداری هستم . گفتند با بیست سال سابقه بازنشسته هستید.اولا چهار درصد کارفرما نداده است برای کار سخت گردن کی است ؟ .دوما شنیدم یک سال غیبت داشته باشی در بیست سال هیچی ولی یه روز بیشتر باشه میشه متناوب و باید بیست و پنج سال کار کرد.حالا پانزده سال پیش که شرکت ، بیمه رو کم رد میکردند هرماه چند روز اینا جز غیبت است یعنی یک دنیا ممنون میشم راهنمایی کنید.چند بار زنگ زدم ولی حتما کار داشتین که جواب ندادین ؟ 

۴ درصد حق بیمه اضافی بر عهده کارفرمای شما است. حالا اگر کارفرما خود شهرداری باشد خود شهرداری باید پرداخت کند و اگر شرکت پیمانکار باشد شرکت پیمانکار باید پرداخت کند. مجموع سوابق که غیبت داشته اید یعنی حق بیمه برای شما پرداخت نشده باشد چه پیوسته باشد مانند آن یکسان یا مانند سال‌های قبل از یک سال بیشتر شود دیگر متوالی نمی شوید و متناوب می‌شوید . باید ۲۵ سال حق بیمه پرداخت کنید و اگر کسر حق‌بیمه دارید از کارفرما شکایت کنید و رای بگیرید تا حق بیمه را پرداخت شود وگرنه به مشکل می‌خورید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر