آیا با 7 ماه کار در شغل آخر بیمه بیکاری تعلق می گیرد ؟

 سلام وعرض ادب ! بخشید یک سوالی داشتم نیازبه مشاوره وهمکاری تیم شما داشتم . من ۵-۶سال سابقه بیمه دارم و یک سال هم که به دلیل بیکار بودن بیمه زنان خانه دار رد میکردم و سال ۱۴۰۰ به مدت ۷ماه جایی مشغول بکار بودم و به دلیل کاهش نیرو بیکار شدم. آیا میتوانم از بیمه بیکاری استفاده کنم؟ و اصلا هم تواین همه سال های کار کردنم استفاده نکردم از بیمه بیکاری ! نمیدانم با جای جدیدی که کار میکردم به مدت ۷ماه بیمه بیکاری می توانم استفاده کنم یا نه؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که متاسفانه نمی‌توانید. شما باید در محل کار آخر کار حداقل ۱ سال سابقه کار داشته باشید تا بتوانید از بیمه بیکاری استفاده کنید. اگر کمتر باشد امکان استفاده از بیمه بیکاری وجود ندارد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر