شکایت بعد از 8 سال برای دریافت دیه

 سلام! شرمنده میگم  من سال ۹۴ تو شرکت حادثه دیدم . اون موقع نتوانستم شکایت کنم. الان از کار بیرون کرده! میتونم شکایت کنم . واسه شکایت دیر نشده است. چون یکی از انگشت های نشانه دست چپم قطع شد و بعد از پیوند دیگه هیچ کاری انجام نمی دهد؟

به نظرم کمی دیر شده است. شما باید از طریق درگاه الکترونیک قضایی شکایت کنید و معمولا بعد از تایید کارشناس به شعب پزشکی قانونی معرفی می شوید . باید مدارکی مشخصی از حادثه داشته باشید و پزشکی قانونی باید تشخیص دهد که حادثه فوق مرتبط با رویداد شش سال پیش بوده باشد . اگر مدارک کافی را دارید می توانید به نتیجه برسید. اقدام کنید اگر مدارک حادثه و اورژانس بیمارستان را داشته باشید و کارشناس اداره کار یا دادگستری تشخیص بدهد که کارفرما در این زمینه مقصر است . می‌تواند دیه بگیرید مقصر بودن کارفرما نیز بسیار مهم است و باید درصدی از تقصیر حداقل بر عهده ایشان قرار گیرد .


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر