شکایت از بانک به دیوان عدالت اداری

 من کارمند بانک هستم و ۲۴ سال سابقه  دارم . یکی دو سال سابقه  کار در لابراتوار خصوصی با بیمه تامین اجتماعی  داشتم قبلا . الان درخواست  کردم از بانک که اضافه بشه به سنواتم. بانک ما نیمه خصوصی است. بانک تجارت. بین من و بانک یک نفر سومی هست به نام صندوق بازنشستگی بانک ها که این قضیه  مربوط به این سازمان است و در یک کلمه بانک میگه به من ارتباط ندارد. سازمان بازنشستگی  بانک‌ها هم در جوابیه من نوشته امکان پذیر نیست .در حالی که میدونم میشه ؟ حالا میخوام  از صندوق  بازنشستگی  بانک ها شکایت کنم ؟ 

سوال شما باید بگویم که تنها راهی که دارید شکایت به دیوان عدالت اداری است .البته تا جایی که می‌دانم لزوم دیوان در این زمینه رای مثبت همیشه نمی دهد و در خیلی از مواقع ۵۰۵۰ است.  با این حال تنها راهی که دارید همین است.

 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر