شکایت از بانک به دیوان عدالت اداری

 من کارمند بانک هستم و ۲۴ سال سابقه  دارم . یکی دو سال سابقه  کار در لابراتوار خصوصی با بیمه تامین اجتماعی  داشتم قبلا . الان درخواست  کردم از بانک که اضافه بشه به سنواتم. بانک ما نیمه خصوصی است. بانک تجارت. بین من و بانک یک نفر سومی هست به نام صندوق بازنشستگی بانک ها که این قضیه  مربوط به این سازمان است و در یک کلمه بانک میگه به من ارتباط ندارد. سازمان بازنشستگی  بانک‌ها هم در جوابیه من نوشته امکان پذیر نیست .در حالی که میدونم میشه ؟ حالا میخوام  از صندوق  بازنشستگی  بانک ها شکایت کنم ؟ 

سوال شما باید بگویم که تنها راهی که دارید شکایت به دیوان عدالت اداری است .البته تا جایی که می‌دانم لزوم دیوان در این زمینه رای مثبت همیشه نمی دهد و در خیلی از مواقع ۵۰۵۰ است.  با این حال تنها راهی که دارید همین است.

 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر