مستاجر حق بیمه تامین اجتماعی را پرداخت نکرده است ؟

 ببخشید ما کارواش داده بودیم اجاره ! نمی دانستم کارواش مستاجر بیمه کرده و پولی به تامین اجتماعی واریز نکرده است.  بعد هم پول پیش من بهش دادم . کارواش تحویل گرفتم . الان تامین اجتماعی تمام حساب های من را توقیف کرده  و بدهی حدود ۸۹میلیون ؟!  من درخواست دادم حساب مستاجر توقیف کردم ولی توی حساب های مستاجر پول نیست . قبل از من اقدام کرده پول به حساب مادرش انتقال داده ایا میشه حساب مادرش توقیف کرد ؟ 

ببینید مسئولیت شما و مستاجر در این زمینه تضامنی است یعنی که هر دو  مقصرید. تامین اجتماعی تواند طلب را از شما وصول کند و دیگر کاری به طرف مقابل نداشته باشد.  البته ایشان مقصر است و شما باید از طریق دادگاه پیگیری کنید . تامین اجتماعی هم وظیفه دارد خودش هم پیگیری کند ولی تامین اجتماعی اگر از شما بگیرد با ایشان کاری نخواهد داشت . حساب مادری شان را به سختی می شود  توقیف کرد مگر اینکه قاضی دستور بررسی دهد و اگر متوجه شود که ایشان پول را به حساب مادرشان انتقال داده اند میتوانند با توقیف اموال ایشان موافقت کند . به نظر من بهتر است دستور جلب ایشان را بگیرید چون ایشان در هر صورت به شما بدهی دارند.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر