مستاجر حق بیمه تامین اجتماعی را پرداخت نکرده است ؟

 ببخشید ما کارواش داده بودیم اجاره ! نمی دانستم کارواش مستاجر بیمه کرده و پولی به تامین اجتماعی واریز نکرده است.  بعد هم پول پیش من بهش دادم . کارواش تحویل گرفتم . الان تامین اجتماعی تمام حساب های من را توقیف کرده  و بدهی حدود ۸۹میلیون ؟!  من درخواست دادم حساب مستاجر توقیف کردم ولی توی حساب های مستاجر پول نیست . قبل از من اقدام کرده پول به حساب مادرش انتقال داده ایا میشه حساب مادرش توقیف کرد ؟ 

ببینید مسئولیت شما و مستاجر در این زمینه تضامنی است یعنی که هر دو  مقصرید. تامین اجتماعی تواند طلب را از شما وصول کند و دیگر کاری به طرف مقابل نداشته باشد.  البته ایشان مقصر است و شما باید از طریق دادگاه پیگیری کنید . تامین اجتماعی هم وظیفه دارد خودش هم پیگیری کند ولی تامین اجتماعی اگر از شما بگیرد با ایشان کاری نخواهد داشت . حساب مادری شان را به سختی می شود  توقیف کرد مگر اینکه قاضی دستور بررسی دهد و اگر متوجه شود که ایشان پول را به حساب مادرشان انتقال داده اند میتوانند با توقیف اموال ایشان موافقت کند . به نظر من بهتر است دستور جلب ایشان را بگیرید چون ایشان در هر صورت به شما بدهی دارند.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر