برای دریافت دیه حادثه ناشی از کار از کجا باید شروع کنیم ؟

 دوستی در اینستاگرام از بنده سوال پرسیدند که یک بند انگشتش آن در اثر حادثه ناشی از کار از بین رفته است و میزان دیه را می خواستند بپرسد و اینکه باید کار را از کجا شروع کند؟

 در پاسخ به سوال این دوست عزیز باید بگویم که برای این کار اولا باید بدانید که دیه یک بند انگشت یک سوم دیه کامل است که معادل ۲۰ میلیون تومان می باشد و ثانیا بهترین کار این است که از طریق کلانتری یا دادسرای محل اقدام نمایید و بر علیه کارفرما شکایت کنید . البته اگر کارفرما بیمه مسئولیت مدنی دارد و با شما همکاری می کند بهتر است با گزارش حادثه ناشی از کار که توسط کارشناس اداره کار تهیه می‌شود و شما باید درخواست آن را از طریق کلانتری دهید مستقیم به شرکت بیمه مربوطه مراجعه کنید.


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر