آیا مستمری پدربزرگ به نوه نابینا تعلق می گیرد؟

 ببخشید سوالی داشتم ؟ در مورد اینکه من پسرم نابینا هست. آیا مستمری پدربزرگ پدری خودش که فوت کرد و پدر خودش هم فوت کرده بهش تعلق میگیره یعنی در اصل نوه پسری هستش چون بیکاره و متاهل است چند سال جایی کار می کرد تلفنچی بود تعدیل نیرو کردند؟ می توانیم اقدام کنیم یا بهش تعلق نمیگیره ؟ در ضمن عضو بهزیستی است ولی هیچ گونه ‌حقوق یا مستمری دریافت نمیکنه ؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که به ایشان مستمری پدربزرگشان تعلق نمی گیرد.  در صورتی به ایشان تعلق می‌گرفت که در زمانی که پدر بزرگ ایشان زنده بوده است پسر شما تحت کفالت پدر بزرگ باشد در حالی که فرزند شما را تحت کفالت پدر خودش بوده و در نتیجه مستمری پدر بزرگ به ایشان تعلق نمی گیرد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر