درخواست بررسی بیمه بیکاری به صورت مجدد

 سلام ! من در سال 98 شرکتی بیرون کردند و شکایت کردم . 9 ماه طول کشید ولی قبول نکردند و الان 24/6 سال ماه سابقه دارم . دوباره می توانم پیگیری کنم که این 50 ماه بیمه بیکاری را بگیرم متشکرم ؟ چرا برای پیگیری سختی کار دوباره نمی توان درخواست داد ؟ 2سال از آن وقت میگذرد ؟

با سلام باید حداقل یک قرارداد یک ساله با یک شرکت دیگر ببندید و بعد یک سال را کار کنیم و در پایان سال نامه عدم نیاز بگیرید و دوباره برای بیمه بیکاری اقدام کنید . تنها راهی که دارید همین است اما در مورد سختی کار اگر در مورد یک دوره زمانی خاص فرضا ۱۳۹۹ درخواست داده‌اید و تایید نشده است دوباره همان دوره زمانی را نمی توانید درخواست بدهید ولی می توانید برای سال بعد فرضا سال ۱۴۰۰ درخواست دهید و موضوع مجدداً بررسی می‌شود . معمولاً در اواخر دوران بیمه پردازی باید برای سختی کار درخواست بدهید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر