درخواست بررسی بیمه بیکاری به صورت مجدد

 سلام ! من در سال 98 شرکتی بیرون کردند و شکایت کردم . 9 ماه طول کشید ولی قبول نکردند و الان 24/6 سال ماه سابقه دارم . دوباره می توانم پیگیری کنم که این 50 ماه بیمه بیکاری را بگیرم متشکرم ؟ چرا برای پیگیری سختی کار دوباره نمی توان درخواست داد ؟ 2سال از آن وقت میگذرد ؟

با سلام باید حداقل یک قرارداد یک ساله با یک شرکت دیگر ببندید و بعد یک سال را کار کنیم و در پایان سال نامه عدم نیاز بگیرید و دوباره برای بیمه بیکاری اقدام کنید . تنها راهی که دارید همین است اما در مورد سختی کار اگر در مورد یک دوره زمانی خاص فرضا ۱۳۹۹ درخواست داده‌اید و تایید نشده است دوباره همان دوره زمانی را نمی توانید درخواست بدهید ولی می توانید برای سال بعد فرضا سال ۱۴۰۰ درخواست دهید و موضوع مجدداً بررسی می‌شود . معمولاً در اواخر دوران بیمه پردازی باید برای سختی کار درخواست بدهید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر