شکایت از کارفرما بابت حق بیمه پرداخت نشده

 سلام و درود ! جسارتا سوالی داشتم  ؟ اگر شرکتی که قبلا در آنجا کار می کردم و سوابق بیمه ای برای بنده منظور نکرده لیکن به سوابق کاری خود دسترسی پیدا کردم ولی شرکت در حال حاضر منحل می باشد . به چه طریق میتوانم شکایت کنم تا بتونم سوابق بیمه ای را داشته باشم (البته تمام هزینه ها و جرایم رو خودم می خواهم بپردازم فقط دنبال سوابق هستم ) ؟ ممنون از راهنماییتون ؟ 

شما باید از کارفرما در اداره کار شکایت کنید .حالا کارفرما هنوز آن شرکت را داشته باشد یا نداشته باشد زیاد فرقی نمی کند. کافی است که زنده باشد و بتواند به اداره کار بیاید و در کشورمان حضور داشته باشد و اگر بتوانید رای مثبت در این زمینه بگیرید و به تامین اجتماعی ارائه دهید مشکل حل میشود. البته باید رای شما در تامین اجتماعی هم تایید گردد وگرنه نیاز به شکایت به دیوان عدالت اداری دارید . اگر تایید اجتماعی تایید کرد و یا اینکه بعد از رای از اینکه رای از دیوان عدالت اداری آمد نهایتاً تایید شد میتوانید حق بیمه را خودتان پرداخت کنید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر