شکایت از کارفرما بابت حق بیمه پرداخت نشده

 سلام و درود ! جسارتا سوالی داشتم  ؟ اگر شرکتی که قبلا در آنجا کار می کردم و سوابق بیمه ای برای بنده منظور نکرده لیکن به سوابق کاری خود دسترسی پیدا کردم ولی شرکت در حال حاضر منحل می باشد . به چه طریق میتوانم شکایت کنم تا بتونم سوابق بیمه ای را داشته باشم (البته تمام هزینه ها و جرایم رو خودم می خواهم بپردازم فقط دنبال سوابق هستم ) ؟ ممنون از راهنماییتون ؟ 

شما باید از کارفرما در اداره کار شکایت کنید .حالا کارفرما هنوز آن شرکت را داشته باشد یا نداشته باشد زیاد فرقی نمی کند. کافی است که زنده باشد و بتواند به اداره کار بیاید و در کشورمان حضور داشته باشد و اگر بتوانید رای مثبت در این زمینه بگیرید و به تامین اجتماعی ارائه دهید مشکل حل میشود. البته باید رای شما در تامین اجتماعی هم تایید گردد وگرنه نیاز به شکایت به دیوان عدالت اداری دارید . اگر تایید اجتماعی تایید کرد و یا اینکه بعد از رای از اینکه رای از دیوان عدالت اداری آمد نهایتاً تایید شد میتوانید حق بیمه را خودتان پرداخت کنید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر