تاخیر در پرداخت حق بیمه و منقضی شدن قرارداد

 سلام وقتتون بخیر ! ببخشید من سوالی از حضورتون داشتم . من چند سال سابقه بیمه توی یه شرکتی را داشتم بعد از به دنیا اومدن پسرم خودم بیمه واریز میکردم . سال پیش یعنی سال ۱۴۰۰ یک سال بیمه را یکجا واریز کردم . در تاریخ ۴/۲۹ و امسال که رفتم بیمه ۱۴۰۱ رو واریز کنم .میگویند بیمه پارسال منقضی شده من چیکار میتوانم بکنم . ممنون میشم راهنماییم کنید ؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که احتمالا تاریخ پرداخت بیمه اختیاری تان تمام شده است . بیمه اختیاری معمولا دوره زمانی دارد . شما احتمالاً برای دوره ۶ ماهه پرداخت نکرده و برای ماه‌های بعد زمان پرداخت گذشته است و بیمه‌ها منقضی شده است . باید مجدداً قرارداد ببندید و احتمالاً چند ماه از پارسال ممکن است حق بیمه برای شما خالی بماند . به نظر من مستقیم به شعبه بیمه مراجعه کنید و با مسئول فنی شعبه بیمه مذاکره کنید شاید قرار دادتان نقض این شود و بتوانید حق بیمه را پرداخت کنید .


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر