تاخیر در پرداخت حق بیمه و منقضی شدن قرارداد

 سلام وقتتون بخیر ! ببخشید من سوالی از حضورتون داشتم . من چند سال سابقه بیمه توی یه شرکتی را داشتم بعد از به دنیا اومدن پسرم خودم بیمه واریز میکردم . سال پیش یعنی سال ۱۴۰۰ یک سال بیمه را یکجا واریز کردم . در تاریخ ۴/۲۹ و امسال که رفتم بیمه ۱۴۰۱ رو واریز کنم .میگویند بیمه پارسال منقضی شده من چیکار میتوانم بکنم . ممنون میشم راهنماییم کنید ؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که احتمالا تاریخ پرداخت بیمه اختیاری تان تمام شده است . بیمه اختیاری معمولا دوره زمانی دارد . شما احتمالاً برای دوره ۶ ماهه پرداخت نکرده و برای ماه‌های بعد زمان پرداخت گذشته است و بیمه‌ها منقضی شده است . باید مجدداً قرارداد ببندید و احتمالاً چند ماه از پارسال ممکن است حق بیمه برای شما خالی بماند . به نظر من مستقیم به شعبه بیمه مراجعه کنید و با مسئول فنی شعبه بیمه مذاکره کنید شاید قرار دادتان نقض این شود و بتوانید حق بیمه را پرداخت کنید .


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر