شکایت برای دریافت دیه از بیمه پارسیان

 با سلام ! من بر اثر حادثه در حین کار مچ دست راستم و نازک نیم شکسته و هم مچ دست و هم ساعدم پین گذاری شده و کارگاه بیمه مسئولیت کارفرما پارسیان دارد.  میخواستم بپرسم که ازکارافتادگی و دیه دستم را میتوانم بگیرم ؟ 

ببینید از کار افتادگی که بابت این موضوع نمی‌دهند . شما می توانید دیه بگیرید . می توانید مستقیم با مدارک حادثه به بیمه مسئولیت مراجعه کنید و با گزارش حادثه بازرس کار به شما دیه داده می‌شود . اما بهتر است که از طریق شکایت از طریق دادگستری و گرفتن رای پزشکی قانونی به بیمه مراجعه کنید چون این گونه هزینه دیه بهتر می‌شود . البته این قضیه منوط به این است که شما از کارفرما شکایت کنید . بابت حادثه بستگی دارد به  اینکه خودتان چند درصد مقصرید و کارفرما چند درصد مقصر است . اما مستقیم هم می‌تواند بیمه مبلغ را گرفت و ما هم در این زمینه فعالیت می کنیم و می توانیم این قضیه را برایتان انجام دهیم.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر