شکایت برای دریافت دیه از بیمه پارسیان

 با سلام ! من بر اثر حادثه در حین کار مچ دست راستم و نازک نیم شکسته و هم مچ دست و هم ساعدم پین گذاری شده و کارگاه بیمه مسئولیت کارفرما پارسیان دارد.  میخواستم بپرسم که ازکارافتادگی و دیه دستم را میتوانم بگیرم ؟ 

ببینید از کار افتادگی که بابت این موضوع نمی‌دهند . شما می توانید دیه بگیرید . می توانید مستقیم با مدارک حادثه به بیمه مسئولیت مراجعه کنید و با گزارش حادثه بازرس کار به شما دیه داده می‌شود . اما بهتر است که از طریق شکایت از طریق دادگستری و گرفتن رای پزشکی قانونی به بیمه مراجعه کنید چون این گونه هزینه دیه بهتر می‌شود . البته این قضیه منوط به این است که شما از کارفرما شکایت کنید . بابت حادثه بستگی دارد به  اینکه خودتان چند درصد مقصرید و کارفرما چند درصد مقصر است . اما مستقیم هم می‌تواند بیمه مبلغ را گرفت و ما هم در این زمینه فعالیت می کنیم و می توانیم این قضیه را برایتان انجام دهیم.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر