درخواست ازکارافتادگی به علت افسردگی

 تقاضای از کار افتادگی به دلیل تعویض دریچه قلب و ef 35 و دیسک کمر و گردن و افسردگی شدید . بنده کارمند بانک می باشم و حدود 25 سال سابقه کار دارم. با توجه به اینکه حدود بیست سال قبل عمل تعویض دریچه آئورت قلب انجام دادم و از استند نیز استفاده می کنم سال گذشته به دلیل درد در ناحیه کمر و گردن به پزشک مراجعه کردم که پزشک دیسک در ناحیه گردن و کمر و شکستگی مهرهای چهار و پنج تشخیص داد و نیاز به عمل دارد ولی به دلیل پایین بودن ef قلب قادر به انجام عمل نمی باشند. همچنین از افسردگی شدید رنج میبرم. با توجه به شرح حال بالا آیا بنده شرایط از کار افتادگی را دارم؟خواهشمند است بنده را راهنمایی بفرمایید؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که من بر اساس کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی نظر می دهم و نمی‌دانم کمیسیون بانک ها چگونه تعیین از کار افتادگی می‌نمایند. بابت تعویض دریچه قلب نهایتاً ۴۰ درصد از کار افتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی به شما داده میشود . درد کمر و گردن و دیسک کمر معمولا اگر عمل نکرده باشید درصدی به شما تعلق نمیگیرد . بابت افسردگی شدید باید بستری داشته باشید وگرنه درصدی به شما تعلق نمیگیرد. مجموع درصد های شما باید ۶۶ درصد باشد تا بتوانید از کار افتاده شوید .50 درصد شانس برای ازکارافتادگی دارید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر