شکایت از کارفرما و پیمانکار بابت دیه بعد از گذشت یک سال

 سلام ! سر کار پیمانکاری که کارش بیمه نبود یا بود به من نگفت  سنگ افتاد روی پایم و خودم با هزینه خودم پایم را گچ گرفتم و موقع حادثه ۱۱۵ را اطلاع دادم و دو کارگر هم پیشم بودند . به نظر شما بعد از یک سال و نیم میشه شکایت کنم .  البته قاضی اصفهان گفت مشکلی نداره ولی حال سوال من اینه که چقدر دیه بند انگشت سومی میشه با ۴۰ روز استراحت ؟ 

دیه بند انگشت شما یک سوم دیه کامل می شود معادل ۲۰ میلیون تومان بابت استراحت یا طول درمان تعلق نمی گیرد و اگر مدارک کافی داشته باشید می توانید بعد از یک سال و نیم از پیمانکار یا کارفرما شکایت کنید. البته گزارش حادثه ناشی از کار که توسط بازرس اداره کار برای کارشناس دادگستری پر شده باشد نیاز دارید و مشخص باشد که درصد تاثیر کارفرما پیمانکار و خود شما چند درصد می‌باشد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر