سختی کار راننده لیفتراک

 با سلام !خسته نباشید ! من از سال ۸۴ در یک شرکت قطعات خودرو مشغول به کار می‌باشم. تا سال ۸۸ در قسمت تولید و از آن به بعد راننده لیفتراک هستم . اما عنوان شغلی من را راننده سبک رد می کردند.از امسال به علت طبقه بندی مشاغل عنوان شغلی از راننده سبک به راننده نیمه سنگین ۱ تغییر یافته است.در جواب بنده که خواستار عنوان شغلی راننده لیفتراک هستم می گویند که اگر راننده لیفتراک ردکنیم حقوق شما کم میشود لطفا راهنمایی کنید.ممنون ؟ 

ببینید عناوین شغلی حق بیمه مقطوع دارد حق بیمه راننده لیفتراک کمی کمتر از راننده نیمه سنگین است البته رانندگی لیفتراک معمولاً سختی کار دارد ولی رانندگی نیمه سنگین ممکن است نداشته باشد . صحبت آنها درست است که بین دو راهی هستید ممکن است بابت راننده لیفتراک مجبور شوند حق بیمه کمتری برای شما واریز کند.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر