سختی کار راننده لیفتراک

 با سلام !خسته نباشید ! من از سال ۸۴ در یک شرکت قطعات خودرو مشغول به کار می‌باشم. تا سال ۸۸ در قسمت تولید و از آن به بعد راننده لیفتراک هستم . اما عنوان شغلی من را راننده سبک رد می کردند.از امسال به علت طبقه بندی مشاغل عنوان شغلی از راننده سبک به راننده نیمه سنگین ۱ تغییر یافته است.در جواب بنده که خواستار عنوان شغلی راننده لیفتراک هستم می گویند که اگر راننده لیفتراک ردکنیم حقوق شما کم میشود لطفا راهنمایی کنید.ممنون ؟ 

ببینید عناوین شغلی حق بیمه مقطوع دارد حق بیمه راننده لیفتراک کمی کمتر از راننده نیمه سنگین است البته رانندگی لیفتراک معمولاً سختی کار دارد ولی رانندگی نیمه سنگین ممکن است نداشته باشد . صحبت آنها درست است که بین دو راهی هستید ممکن است بابت راننده لیفتراک مجبور شوند حق بیمه کمتری برای شما واریز کند.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر