آیا کارفرما می تواند حق بیمه را در سال جدید کاهش دهد ؟

 سلام! وقت بخیر! من در شرکتی کار میکنم که دو کد کارگاهی دارد. امسال برای اینکه حقوق من را به نسبت وزارت کار افزایش ندهند بیمه را به کد کارگاهی دوم شرکت منتقل کردند. البته دو سال پیش بیمه من از آن کد کارگاهی رد میشد و سال پیش منتقل شده کد اول. الان کارفرما میتواند دوباره منتقل کند با افزایش کمتر از وزارت کار؟ ممنون می شوم راهنمایی بفرمایید ؟

می‌توانند متاسفانه ! البته قانون اگر کارفرما همان کارفرما باشد و عنوان شغلی هم همان عنوان شغلی باشد اگر کارشناس بیمه دقت کنند جلوی این کار را می‌گیرد ولی معمولاً بر اساس سیستم کار می‌کنند و سیستم وقتی کد کارگاهی عوض شود نسبت به حق بیمه و کاهش آن واکنشی نشان  نمی‌دهد . احتمال اینکه تامین اجتماعی مشکلی ایجاد نکند و کارفرما حق بیمه کمتر برای شما پرداخت کند بسیار زیاد است.اگر بخواهید به راحتی می توانید خودتان شعبه تامین اجتماعی اطلاع دهید . اگر می‌خواهید می‌توانید این کار را بکنید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر