درخواست ازکارافتادگی به علت قطع انگشتان پا

 سلام! در حین کار 9 بند انگشت پایم شکست . پین زدند.  به خاطر شکستگی و آسیب به رگ عمل بعدی شست پایم قطع کردند و یک بند از انگشت دوم پا قطع کردند وانگشت را با برق خشک کردند. اتاق عمل و پیوند استخوان زدند نگرفته است و انگشتان دیگه به مرور زمان خشک شده است.  از کار افتادگی تامین اجتماعی تعلق می گیرد؟ ممنون ؟ 

نه ! اگر تمام انگشتان یک پایتان در مفصل پروکسیمال قطع شود نهایتا ۲۰ درصد ازکارافتادگی می گیرید . اگر قطع انگشتان دو پا داشته باشید نهایتاً بیشتر از ۳۳ درصد می گیرد و از کار افتادگی جزئی می شوید. به نظر من با توجه به شرایط تان درصد از کار افتادگی شما کمتر از ۳۳ درصد خواهد بود و به شما غرامت نقص عضو مقطوع تعلق می‌گیرد و حقوق از کار افتادگی چه حقوق ازکارافتادگی جزئی و چه حقوق ازکارافتادگی کلی تعلق نمی گیرد.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر