دیه بخیه سر در سال 1401

 با سلام ! خسته نباشید ! من 27 اسفند 1400 سرکار از ارتفاع افتادم و پاشنه پای راستم خرد شد و سرم هم 7 تا بخیه خورد . البته اینو بگم پاشنه پامو عمل کردند و 2 تا پین تو پاشنه پام گذاشتند.  میخواستم اگه زحمتی نیست دیه این دوتا چقدر میشه و چکار باید بکنم . نمیتونم از جام بلند شم شکایت کردم و ثبت شده کارفرما یه حالی ازمن هم نمیپرسه . همه مدارک پزشکی تو بیمارستانه ! آیا خرج کرد پامو که دکتر میرم هم میتونم بگیرم . از شما خیلی ممنون میشم راهنمایم کنی ؟

بابت پاشنه پا 8 درصد دیه تعلق می گیرد معادل 64 میلیون تومان به نرخ دیه سال 1401 . بابت بخیه سر بستگی به تعداد زخم ها و عمق آن ها دارد. بابت هزینه های درمان هم باید جداگانه از کارفرما شکایت کنید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر