ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

 با سلام ! من بیمه تامین اجتماعی از طریق مدرک فنی حرفه ای کمک بنای درجه۲ بیمه هستم .  اما متاسفانه حدود ۸ ماه است که حق بیمه را پرداخت نکردم و میگویند که باطل شده است.  الان هم دو تا مدرک فنی حرفه ای دیگه دارم . می توانم از طریق همین ها مجدد همان بیمه را داشته باشم یا نه؟ میشه لطفا راهنمایی کنید ؟ ابن مدارک من  هم کمک بنای درجه ۱ونقشه کشی ساختمانی درجه۲هست ؟

با سلام !  در پاسخ به سوال شما باید بگویم که نه ؟! مشکل اصلی این است که سهمیه بیمه کارگران ساختمانی بسیار کم است و مشکل از سهمیه است و ربطی مشکلات مدارک شما یا اینکه به این کار مشغول نیستید نیست . مشکل از سهمیه است . به نظرم از طریق همان مدرک قبلی تان هم می‌توانید درخواست کنید ولی مدت های زیادی باید منتظر بمانید تا دوباره سهمیه بیاید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر