دیه شکستگی استخوان لگن در سال 1401

 با سلام ! بابت مشاوره مزاحم شدم . بنده خانم تصادف کرده از ناحیه لگن ۳جا شکسته و آمبولی هم کرده بود . دررفتگی مچ پا هم بوده است. کبودی بدن هم داشته است.  شکستگی دستم بوده است . فعلا ۱۰ ماه استراحت پزشکی هم داشته است.  دیه چقدر تعلق میگیره ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید ؟ 

دقیق نمی توان گفت . بابت شکستگی لگن بعضی استخوان ها 2 درصد دیه تعلق می گیرد و بعضی استخوان ها 8 درصد . بابت آمبولی ارش تعلق می گیرد. بابت هر کبودی در بدن 0.15 درصد دیه تعلق می گیرد معادل 900 هزار تومان به نرخ دیه سال 1401 . بابت شکستگی دست بستگی به استخوان دارد . استخوان اصلی معمولا 8 درصد دیه دارند . بابت دررفتگی مچ پا 4 درصد دیه تعلق می گیرد معادل 24 میلیون تومان . هر درصد دیه به نرخ سال 1401 معادل 6 میلیون تومان می شود.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر