شرایط دریافت مرخصی زایمان در سال 1401

 با سلام و خسته نباشید ! بنده ۸ سال در یک شرکت خصوصی کار کردم که کارفرما به علت بیماری شرکت را تعطیل کردند و یکسال ونیم بیمه بیکاری به من تعلق گرفت که تا برج ۵ امسال میتوانم از بیمه بیکاری استفاده کنم. زایمان بنده برج ۷ یا ۸ می باشد . به دلیل اینکه تا تاریخ زایمانم نه خودم دیگه بیمه هستم ونه همسرم بیمه دارند به دلیل هزینه بیمارستان و... مجبورم دوباره سرکار برم .حالا یه رستوران پیدا کردم که کارش سبکه و شیفت عصر نیرو می خواهند ؟ اول اینکه این چهاریا پنج ماه را بروم مرخصی زایمان می توانم بگیرم؟ و دوم اینکه چطور بازرس را قانع کنم که عصرها تشریف بیارند برای بازدید چون مطالب تونو میخوندم متوجه شدم بازرس حتما باید ببینه ؟ 

با سلام شما می توانید این چهار یا پنج ماه را کار کنید و بعد از مرخصی زایمان استفاده کنید ولی واقعیت این است که تامین اجتماعی به سادگی نخواهد پذیرفت و می گوید چه جوری در چند ماه آخر بارداری در آن رستوران کار کرده اید و احتمال اینکه لیست بیمه این رستوران را رد کند وجود دارد . بازرسی بعد از اینکه درخواست مرخصی زایمان می دهید از محل صورت خواهد پذیرفت و البته در ابتدا هم یک بار بازرسی می‌کنند ولی در آن موقع ایرادی احتمالاً نخواهد داشت ولی بعد از اینکه درخواست مرخصی زایمان بدهید احتمالاً بازرسی می‌کنند و مدارک را بررسی می‌کنند که آیا در آنجا حضور داشته اید یا نه ؟  یعنی باید مدارکی داشته باشید مانند فیلم دوربین ا مدارک دیگری که حتما در آنجا کار می کردید وگرنه احتمال دارد لیست حق بیمه رستوران را به خاطر شما را رد کنند .


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر