دیه شکستگی ستون فقرات در سال 1401

 سلام خسته نباشید ! من برج ده سال هزارو چهارصد تصادف کردم . پیاده بودم . ماشین از پشت بهم زد . شکستگی در ناحیه مهره سوم آسیب نسج استخوانی در مهره های دوازدهم سینه ای و چهارم کمری و شکستگی در ناحیه کوکسیکس را دارم که تا شانزدهم این ماه استراحت دارم . دیروز هم رفتم دکتر عکس گرفتم هنوز خوب نشده است.  احتمالا عمل بشوم .میخواستم بدونم دیه من چقدر میشه در ضمن اگه برم عمل هزینشو چیکار کنم بیمه خودم ندارم .ممنون میشم راهنماییم کنید ؟

بابت هزینه عمل باید جداگانه از مقصر حادثه شکایت کنید. بابت شکستگی مهره سوم ستون فقرات تو ده درصد دیه تعلق گرفته می‌شود معادل ۶۰ میلیون تومان به نرخ دیه سال ۱۴۰۱. بابت آسیب نسج استخوانی نهایتاً یک درصد دیه تعلق میگیرد معادل شش میلیون تومان.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر