درخواست ازکارافتادگی به علت اسکیزوفرنی

 با سلام ! اینجانب  متولد 1357 از سن 18 سالگی تاکنون تحت مداوای پنج شش روانپزشک قرص اعصاب میخورم که همگی این پزشکان ازکارافتادگی کلی مرا تایید کرده اند .  اکنون از سال 1378 تا کنون تحت مداوای دکتر …  هستم . به نظر ایشان من هفتاد درصد کار افتاده هستم .  هیچ کارفرمایی کار مرا نمی پسندد و مرا اخراج می کنند .  اکنون تحت پوشش کمیته امداد هستم و در یک نانوایی روزی پنجاه تومان دستمزد من است ولی کار مرا نمی پسندند و میخواهند به جای من دستگاه بیاورند . به نظر دکتر خلیلی هفتاد درصد کار افتاده هستم ولی یک بار کمیسیون تامین اجتماعی تایید نکرد ولی دکترم گفته برای ازکارافتادگی در بیمارستان باید بستری شوی به تشخیص دکتر خلیلی ؟! بیماری شیزوفرنی از سن 18 سالگی دارم ولی برادرم با بستری شدن من مخالف است .نمی توانم بستری شوم . از شما عاجزانه می خواهم مرا راهنمایی کنید.  متاهل هستم . همسرم افسردگی شدید دارد و دو فرزند من هم اختلال یادگیری و پیش فعالی دارند . تورو خدا به من کمک کنید . سلام سابقه بستری در زمان رفتن به سربازی دارم که ازخدمت سربازی معاف شدم ؟

بستگی به سابقه بیمه تامین اجتماعی شما دارد .به نظر من حداقل باید ۵ سال سابقه بیمه تامین اجتماعی داشته باشید. همچنین باید سابقه بستری داشته باشید و من فکر می‌کنم بستری در زمان سربازی خیلی قدیمی است و بهتر است باز هم سابقه بستری داشته باشید. برای اینکه از کار افتاده شوید به علت اسکیزوفرنی باید اختلال عملکرد شغلی داشته باشید یعنی هم از نظر کاری هم از نظر فردی و اجتماعی عملکردتون اختلال داشته باشه و مراحل حاد بیماری باشید و ۱۲ ماه حداقل درمان کرده باشید . پس از تشخیص بیماری که درمان به آن باید پاسخ ضعیف داده باشد و یا اینکه باید بستری های مکرر داشته باشید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر