آیا دیه راننده مقصر حادثه یوم الادا است ؟

 سلام ! بیمه من سال ۹۹ بوده صادر شده و خودم هم راننده مقصر بودم . سال ۱۴۰۰ تصادف کردم . دیروز دیه من را ریختند به نرخ  سال ۹۹ . می گویند چون صدور بیمه سال ۹۹ است دیه راننده مقصر هم طبق سال ۹۹ دادند. به من دیروز بهم پول دادند. دیه من را بروز ندادند. چکار باید کنم که دیه به روز بگیرم از شرکت بیمه ؟ 

دیه راننده مقصر بر اساس سال حادثه محاسبه میشه یعنی فرضا اگر شما ۱۴۰۰ تصادف کرده باشید و بیمه نامه تان تا آن زمان اعتبار داشته باشد بر اساس سال ۱۴۰۰ پرداخت میشود . یعنی اگر دیه را امسال به شما بدهند دیه را باید بر اساس سال ۱۴۰۰ محاسبه کنند و نه بر اساس سال ۱۴۰۱ و نه بر اساس سال ۱۳۹۹ . دقیقا بر اساس زمانی که حادثه اتفاق افتاده است.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر