شکایت بابت طلاق صوری

 با سلام خدمت کارشناس عزیز ! یکی از دوستانم که معلول است به همراه خواهر معلولش و مادرشان با مستمری پدرش که ۱۵سال پیش فوت کرده زندگی میکنند . از طرفی پدرش یک زن دیگر داشت که سنش بالا بود و یک چهارم حقوق را می گرفت که چند ماه پیش او هم به رحمت خدا رفت. حالا یکی از خواهران ناتنی این اقا که بیش از سی سال ازدواج کرده و حتی نوه هم دارد اقدام به طلاق صوری کرده و حالا با عقد صیغه موقت با شوهرش زندگی میکند و این ماه یک چهارم حقوق را تصاحب کرده است. آیا میشود از طریق بیمه علیه آن شکایت کرد؟.چه راه حلی وجود دارد که صوری بودن طلاق ثابت شود؟

باید اطلاع دهید .معمولا وقتی اطلاعات در مورد طلاق صوری داده می‌شود کارشناسان تامین اجتماعی واحد بازرسی شعبه تامین اجتماعی موظف هستند موضوع را بررسی کنند . در زمینه طلاق صوری معمولاً جدیت وجود دارد و اگر اثبات شود این موضوع که طلاق صوری بوده و فرد با همسرش در یک مکان زندگی میکنند به راحتی حقوق مربوطه قطع میشود . حتماً به واحد بازرسی شعبه بیمه اطلاعات دهید و اگر شعبه جدی نگرفت به اداره کل تامین اجتماعی استان که معمولاً در مرکز استان است مراجعه کرده و موضوع را به آنها اطلاع دهید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر