محاسبه حق شیفت صبح و عصر و شب

 با سلام ! وقت بخیر ! بنده در شرکتی کار میکنم که ساعت کاری آن۱۲ساعته یعنی یک هفته از ساعت ۷/۵ صبح  تا ۱۹/۳۰ شب و یک هفته دیگر از ساعت ۱۹/۳۰ تا ۷/۳۰صبح  می باشد. آیا مشمول نوبت کاری می شوم و اگر میشوم درهفته ای که صبح می باشم چند درصد و درهفته ای که شب می باشم چقدر تعلق می گیرد و آیا این نوع شیفت کاری کار غیر نوبتی است یا نه ؟ اگر هست آیا برای شیفت شب باید۳۵٪محاسبه شود یا نه؟ سپاس ؟ 

با سلام ! بله ! مشمول نوبت کاری می شوید ولی مشمول ۳۵ درصد اضافه کاری شب نمی شوید . بابت شیفت صبح از ۱۰ درصد بر روی تمام ساعات کاری صبح تا عصر باید اضافه به شما پرداخت شود و بابت شیفت صبح و عصر و شب ۱۵ درصد بر روی تمام ساعات کاری تان باید پرداخت کرد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر