دریافت دیه از صندوق تامین خسارات بدنی

 با عرض سلام خدمت شما ! اینجانب در تاریخ ۱خرداد در اثر تصادف دچار خردشدگی پاشنه پا گردیده ام و از شانس بدم راننده متواری شد اما  شاهدان آن منطقه که در آن لحظه در آنجا بودن حاضر به شهادت می‌باشند . از شانس بدم از فروردین ماه امسال بیکار شدم و بیمه هم ندارم . خواستم ببینم اگر راننده پیدا نشود من چکار کنم . آیا کسی یا ارگانی هست که دیه یا هزینه درمان من را عهده بگیرد . تکلیف همسر و دو فرزندم چه میشود ؟ اگر میشه راهی جلوی پام بگذارید ؟ 

باید از طریق شورای حل اختلاف شکایت کنید و درخواست دیه کنید . امیدوارم که شاهد به اندازه کافی وجود داشته باشد و احتمالاً کروکی ندارید. باید کروکی  توسط کارشناس شورای حل اختلاف کشیده شود . سپس پرونده به دست دادسرا و قاضی می‌رسد . بعد از اینکه پیگیری ها برای جستجوی راننده متواری نتیجه نداد شما به صندوق تامین خسارات بدنی با بازی ارجاع داده می‌شود تا دیه شما از آن طریق پرداخت گردد . البته این فرآیند کمی طولانی است و زمان زیادی طول میکشد.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر