مدت قانونی درخواست بیمه بیکاری

 سلام ! من برای بیمه بیکاری اقدام کردم . ولی از ۱فروردین دیگه سر کار نرفتم و بیمه رد نشده است. الان ۲ماه گذشته است . تازه که اقدام کردم می گویند دیر اقدام شده و دیگه تعلق نمی گیرد . الان چه کار باید بکنم؟ 

بله متاسفانه . حداقل یک ماه از زمان ترک کار یعنی نامه عدم نیاز زمان دارید تا درخواست بیمه بیکاری به اداره کار بدهید . اگر در این فاصله درخواستتان را ندهید نمی توانید از بیمه بیکاری استفاده کنید. تنها راهی که دارید این است که کارفرمای تان به هر طریقی که می تواند حق بیمه فروردین و اردیبهشت را برای شما پرداخت کند و سپس نامه ترک کار شما برای انتهای بیمه پردازی شما صادر کند و با مدارک جدید درخواست بیمه بیکاری دهید وگرنه هیچ راه دیگری پیش پای شما نیست.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر