سختی کار فعالیت در صنایع غذایی

 سلام ! بنده از سال ۸۰ الی ۸۳ اپراتور دستگاه بافندگی پارچه بودم ولی الان در شرکت صنایع غذایی مشغولم . میخواستم بدانم برایم سختی کار حساب میشه ؟ ضمنا به اداره کار و بیمه محل چندين بار مراجعه کردم جوابی دریافت نکردم . لطفا جواب قانع کننده ای بهم بدید ؟ ممنونم از لطفتون ؟

سختی کار بستگی به این دارد که در کدام قسمت شرکت کار می کنید. مثلا اگر نگهبان باشید یا در کارهای ساده مشغول به کار باشید یا در کار اداری باشید قطعاً تعلق نمی گیرد . درخواستتان را به اداره کار دهید که البته معمولاً در اواخر بیمه پردازی یعنی در زمان بازنشستگی درخواست می دهند . آنها معمولا محیط کار را بررسی می‌کنند و در کمیته بررسی مشاغل سخت و زیان آور در این زمینه رای می‌دهند . روش دیگر این است که ببینید افرادی که قبلا در همان محیط کار کرده‌اند رای مثبت گرفته اند یا نه ؟  اگر آنها رای مثبت گرفته باشند به احتمال زیاد شما نیز جزء مشاغل سخت و زیان‌آور حساب می شوید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر