سختی کار فعالیت در صنایع غذایی

 سلام ! بنده از سال ۸۰ الی ۸۳ اپراتور دستگاه بافندگی پارچه بودم ولی الان در شرکت صنایع غذایی مشغولم . میخواستم بدانم برایم سختی کار حساب میشه ؟ ضمنا به اداره کار و بیمه محل چندين بار مراجعه کردم جوابی دریافت نکردم . لطفا جواب قانع کننده ای بهم بدید ؟ ممنونم از لطفتون ؟

سختی کار بستگی به این دارد که در کدام قسمت شرکت کار می کنید. مثلا اگر نگهبان باشید یا در کارهای ساده مشغول به کار باشید یا در کار اداری باشید قطعاً تعلق نمی گیرد . درخواستتان را به اداره کار دهید که البته معمولاً در اواخر بیمه پردازی یعنی در زمان بازنشستگی درخواست می دهند . آنها معمولا محیط کار را بررسی می‌کنند و در کمیته بررسی مشاغل سخت و زیان آور در این زمینه رای می‌دهند . روش دیگر این است که ببینید افرادی که قبلا در همان محیط کار کرده‌اند رای مثبت گرفته اند یا نه ؟  اگر آنها رای مثبت گرفته باشند به احتمال زیاد شما نیز جزء مشاغل سخت و زیان‌آور حساب می شوید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر