وکیل خوب کمیسیون پزشکی

 با سلام. ! من حدودا سه سال پیش که  8 ماه بود بیمه اختیاری میریختم دچار بیماری کلیه شده و کلیه هایم ازکارافتاده و به دیالیز رفتم.همون موقع درخواست ازکارافتادگی دادم که گفتند کارت پایان خدمت نداری ؟! من هم بخاطر بیماریم درخواست معافیت دادم که تا سه ماه پیش کارت پایان خدمتم را گرفتم . رفتم بیمه گفتند دو سال گذشته باید دوباره پرونده  سازی کنید .دوباره پرونده سازی کردند فرستادند برای کمیسیون پزشکی ؟! حالا می خواهم ازتون بپرسم میشه پرونده منو انجام بدین.هزینه اش چقدر میشه ؟!با تشکر ؟

با سلام ! بله میتوانیم پرونده تان را انجام بدهیم اما هزینه ۸ میلیون تومان می‌شود که دو میلیون را ابتدا می گیریم و شش میلیون را در پایان کار . ولی ابتدا باید سابقه بیمه تان را برای من بفرستید و مدارک مربوط تان را تا در این زمینه نظر دهم و بگویم که اصلاً این کار شدنی هست یا نه ؟!


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر