وکیل خوب کمیسیون پزشکی

 با سلام. ! من حدودا سه سال پیش که  8 ماه بود بیمه اختیاری میریختم دچار بیماری کلیه شده و کلیه هایم ازکارافتاده و به دیالیز رفتم.همون موقع درخواست ازکارافتادگی دادم که گفتند کارت پایان خدمت نداری ؟! من هم بخاطر بیماریم درخواست معافیت دادم که تا سه ماه پیش کارت پایان خدمتم را گرفتم . رفتم بیمه گفتند دو سال گذشته باید دوباره پرونده  سازی کنید .دوباره پرونده سازی کردند فرستادند برای کمیسیون پزشکی ؟! حالا می خواهم ازتون بپرسم میشه پرونده منو انجام بدین.هزینه اش چقدر میشه ؟!با تشکر ؟

با سلام ! بله میتوانیم پرونده تان را انجام بدهیم اما هزینه ۸ میلیون تومان می‌شود که دو میلیون را ابتدا می گیریم و شش میلیون را در پایان کار . ولی ابتدا باید سابقه بیمه تان را برای من بفرستید و مدارک مربوط تان را تا در این زمینه نظر دهم و بگویم که اصلاً این کار شدنی هست یا نه ؟!


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر